איך לעצב את השיער בבית באופן מושלם

עיצוב שיער ביתי

כיצד לעשות פן טוב בשיער בבית? זו שאלת מיליון הדולר ואחת שיש לה כל כך הרבה גורמים משתנים. בעיקרו של דבר, איכות הפן הביתי תלויה בסוג השיער, התספורת והרמה של האדם המבצע את הפן.
קיימות הרבה טכניקות וקיים בהחלט סיוע שאת יכולה להשתמש בו כדי לשפר את התוצאה הסופית, אני אמליץ לך להתחיל על ידי ביצוע הדפוסים למטה וגם לשאול גם את מעצב השיער שלך לעצה קטנה שרלוונטית בעיקר לסוג השיער הספציפי שלך.

ניקיון ולחות

תתחילי את תהליך הפן הביתי שלך עם שמפו ומרכך טוב לשיער. שתי חפיפות עם שמפו צריכות להספיק כדי לנקות את השיער שלך ואז תעברי על השיער עם מרכך המתאים לסוג השיער שלך. אנחנו תמיד מדגישים את החשיבות של הסרת כל המוצרים מהשיער שלך בשלב הזה, תנסי להשתמש במים פושרים וזה צריך להסיר את כל השאריות. אם מוצרים נותרים בשיער, יכולה להיות לכך השפעה מזיקה על הפן שלך והם יכבידו על התלתלים שלך ויגרמו לשיער שלך להיראות שומני ומלוכלך. תני לשיער שלך פרץ של מים קרים לאחר השטיפה – זה דוחף למטה את העור המת וישאיר לך שיער הרבה יותר חלק בשביל הפן.

תעשי את רוב יבוש השיער שלך באופן טבעי

אל תשפשפי חזק את השיער עם המגבת, תלטפי את המים העודפים מהשיער שלך ותאפשרי לשיער שלך להתייבש מעט באוויר.
את צריכה להיות מודעת להשפעות המזיקות של הברשת שיער רטוב. השיער נמצא בנקודה הכי חלשה שלו כאשר הוא רטוב ולכן נוטה הכי הרבה להיפגע.

תשתמשי מעט במוצר

תזכרי, מעט זה יותר! תבחרי בזהירות את המוצר שהכי מתאים לסוג השיער שלך – קיימים הרבה סוגים שונים זמינים של קרמים לפן שיתאימו לשיער ישר שזקוק לניפוח, שיער מתולתל שזקוק להגדרה ושיער מקורזל שזקוק לשליטה. בין אם מדובר על סרום או קרם, תתחילי במעט ותיתני לחומר להיספג לתוך השיער. אין שום סיבה שלא תשתמשי במוצרי קוקטייל לשיער כדי ליהנות מפתרונות שיער מגוונים.

בחרי את המברשת והכלים המושלמים

כלי סטיילינג נכונים מועילים לפן שלך. אם יש לך פרינג' שקשה להפוך לחלק, זה אולי ידרוש ממך מברשת מתולתלת בגודל שונה שתשתמשי שם בשאר השיער שלך, לא ניתן להתכחש לכך שאם יש לך שיער מקורזל, את תצטרכי יישור נוסף של הדקה האחרונה. תשקיעי בכלים ותשמרי עליהם במצב טוב. אל תעשי את הטעות של שימוש באותה מברשת במשך עשר שנים! בדיוק כמו שנעליים נשחקות, כך גם מברשות.ל
\

תסרוקת מענינת ועמידה שעשיתי לגמרי לבד!

תעשי פן

כדי לעשות פן בצורה נכונה – אנחנו תמיד ממליצים שתיקחי עצה ממעצב השיער שלך שיבין את סוג השיער הספציפי שלך ויוכל לכוון אותך כיצד לטפל בו. תמיד תשתמשי בפיה כדי להבטיח פן חלק יותר ותימנעי מלהצמיד את מייבש השיער קרוב מידי לשיער שלך. לאחר שסיימת את הפן שלך, את צריכה להשתמש באוויר הקר שבדרך כלל זמין במייבש השיער, להחזיר את הפיה כלפי מטה ונשוף אוויר קר מהשורשים והקצוות. זה יסגור את העור המת וישמור על הסטייל למשך זמן ארוך יותר.

תסיימי עם מוצר גימור מתאים

מעט סרום או מנה של קרם הם נגיעות גימור שצריכים להתווסף כדי לשמור על מראה הפן שלך מקצועי ולאורך זמן. הם האלמנטים הסופיים כדי לשלוט על המראה שלך ולשמור על מראה מבריק ובריא. אנשים לעיתים קרובות מפספסים את המגע הסופי הזה – אל תפספסי! זה הדובדבן שבקצפת ומשתלם להשקיע בו.
למברשות פן איכותיות ומוצרי שיער מעולים בקרו באתר הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *