כיצד לבחור מעצב שיער

מעצב השיער שלי

מאמרים בנושא עיצוב שיער

נשים וגברים נוהגים לבחור לעצמם מעצב שיער אחד ולהמשיך לדבוק בו למשך שנים ארוכות. הם פונים ומחפשים מעצב שיער חדש רק כאשר אין כל ברירה אחרת. אל מולם ישנה קבוצה אחרת שמחליפה מעצבי שיער באותה תדירות בה מחליפים גרביים. בכל חודש הם מוצאים לעצמם מעצב שיער חדש, מנסים סגנונות חדשים ולא מצליחים למצוא מעצב שיער אחד טוב ולדבוק בו.

כיצד בוחרים מעצב שיער?

על פי רוב נהוג לבחור את מעצב שיער בהתאם להמלצות של חברים או בני משפחה. נציין כי יש לבחור את מעצב השיער בהתאם להכשרתו המקצועית ולא על פי כל פטנט אחר. אם מדובר בתסרוקת ערב לקראת אירוע ייתכן כי מעצב שיער רגיל לא יוכל לספק את בדרוש. הקפידו לבחון האם המקום מציע את הדרוש לכם, לא בכל מקום אפשר יהיה לבצע תוספות שיער, החלקות שיער וטיפולים מורכבים יותר.
כמו כן יש לבדוק באיזה מוצרים או מותג או משתמש במספרה לרוב 2-3 מותגים, מה שלא תמיד יקלע לצורך שלך ולכן אם המעצב שיער אתי הוא יפנה אותך לבדוק למוצר שלך במקום אחר ואף יוותר על המכירה
לכן עליך לעשות בדק בית ולראות מה מתאים לך!
תעודת ההסמכה המקצועית של הספר מאוד חשובה לבחינת הכישורים האישיים שלו. אין זו בושה לשאול היכן הוא למה ואלו הכשרות ביצע. רוב מעצבי השיער מתפארים ברקע המקצועי שלהם, הם תולים את תעודות ההכשרה במקום בולט. על אף כי קיימים מעצבי שיער מאוד מוכשרים שלא למדו מעולם את המקצוע, מומלץ יהיה לבחור במעצב שיער שדווקא כן למד את המקצוע ומסוגל להציג תעודות.

חשיבות בחירת מעצב שיער

עיצוב שיער בעייתי

אלו שיודעים כי השיער שלהם אינו פשוט לעיצוב וטיפול זקוקים למעצב שיער מקצועי. דווקא במקרים מסוג זה מעצב שיער קבוע שכבר מכיר את השיער מהווה יתרון. פטנטים מקצועיים כמו החלקת שיער, החייאת שיער או סלסול אינם פשוטים. בכדי לקבל תוצאות טובות יש להשתמש בכמויות מדויקות של חומרים ולהקפיד על תזמון נכון. מעצב שיער חסר ניסיון עלול לגרום לנזקים או לא להשיג את התוצאות הדרושות לכם.

מיקום נוח ומחיר

השלב האחרון לבחירת מעצב השיער שלכם מתייחס דווקא לנוחות האישית שלכם. קל יהיה להפוך ללקוחות קבועים כאשר המכון נמצא בקרבת הבית או מקום העבודה. מחירים נוחים הם גם כן פרמטר מאוד חשוב. אין כל סיבה לשלם מחירים מופרזים באופן קבוע. במיוחד שמדובר במוצרי הטיפוח ובעיצוב, תבדקי קצת לעיתים  זה הפרש גדול!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *